Uczennice ZSP w Lubinie w nagrodę dostały staże pracy

Uczennice ZSP w Lubinie w nagrodę dostały staże pracy

            28 maja 2019 r. trzy uczennice naszej szkoły otrzymały 6 – miesięczne staże pracy finansowane przez Powiatowy Urząd Pracy w Lubinie. Wyróżnione uczennice: Anna Bednarz, Gabriela Dąbrowska oraz Joanna Wierzbicka  to laureatki Konkursu na Najlepiej Napisane Dokumenty Aplikacyjne. Konkurs został poprzedzony warsztatami „Dokumenty aplikacyjne twoją wizytówką dla pracodawcy” przeprowadzonymi we współpracy z PUP przez Panią Danutę Szaflińską – Giłyk, nauczycielkę podstaw przedsiębiorczości w ZSP w Lubinie.

Nagrody wręczyła Pani Wioletta Jagielska, Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy  w Lubinie. W uroczystości wręczenia nagród uczestniczyły także Pani Violetta Niemczak – Dąbrowska – Kierownik Referatu Usług Rynku Pracy PUP oraz Pani Danuta Szaflińska-Giłyk -nauczycielka ZSP w Lubinie.

Już piąty raz uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Lubinie za napisanie najlepszych dokumentów aplikacyjnych otrzymują z Powiatowego Urzędu Pracy w Lubinie półroczne staże, które mogą odbyć w wybranej przez siebie firmie po ukończeniu szkoły.

Nagrodzonym uczennicom serdecznie gratulujemy!!!

Wyróżnienie-Joanna Wierzbicka

Wyróżnienie- Gabriela Dąbrowska

Wyróżnienie – Anna Bednarz