17 Edycja Programu Dzień Przedsiębiorczości w formie e – wizyt.

  1. Edycja Programu Dzień Przedsiębiorczości w formie e – wizyt.

 

Planowany na 2 kwietnia 2020 roku Ogólnopolski Dzień Przedsiębiorczości pod honorowym patronatem Prezydenta RP Andrzeja Dudy odbędzie się w innej, niż dotychczas formie, ze względu na sytuację epidemiologiczną w kraju.

Krajowy koordynator DP poinformował: „W trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo, w związku z bieżącą sytuacją epidemiologiczną w kraju Zarząd Fundacji Młodzieżowej Przedsiębiorczości podjął decyzję o zmianie sposobu realizacji 17. Edycji Dnia Przedsiębiorczości. Po konsultacjach z przedstawicielami szkół, firm i instytucji proponujemy realizację Dnia Przedsiębiorczości w formie e-wizyt. Takie e-wizyty mogą się odbyć w wygodnym dla Państwa terminie do końca roku szkolnego, informacje umieściliśmy w menu zakładek Uczeń, Firma i Szkoła jako e-wizyta (www.junior.org.pl):

  • Nawiąż kontakt telefoniczny, bądź mailowy z interesująca Cię firmą lub instytucją i poproś o możliwość przeprowadzenia e-wizyty online przez dowolny komunikator w celu realizacji projektu Dzień Przedsiębiorczości.
  • Przedstaw krótko cele projektu oraz konieczność jego realizacji przez Internet.
  • Ustal dowolny dla obu stron termin e-wizyty i przewidywany czas jej trwania – około 1 godziny.
  • Określ swoje oczekiwania w stosunku do konsultanta – przedstawiciela firmy – zapoznanie z wymarzonym przez Ciebie zawodem oraz praca na konkretnym stanowisku.
  • Zapytaj o możliwość obejrzenia stanowisk pracy (transmisje online bądź krótki filmik)”.

 

Szczegółowe informacje dotyczące realizacji 17. Edycji Ogólnopolskiego Dnia Przedsiębiorczości zostaną przesłane do uczniów wszystkich klas za pośrednictwem e-dziennika (wiadomości), proszę zapoznać się z treścią. Szkolnym koordynatorem Dnia Przedsiębiorczości jest Pani           Danuta Szaflińska – Giłyk.